Reklama z piasku i lodu

Podaj dalej
Reklama na piasku
Reklama na piasku
Świat reklamy nie przestaje mnie zaskakiwać. Przeczytałem ostatnio, że amerykańska firma SandBillboards wprowadziła na rynek bilbordy reklamowe, które są tworzone z piasku na plażach. Głównym zamysłem pomysłodawców tej formy reklamy jest wzbudzenie zainteresowania plażowiczów oraz mediów (pisały o niej m.in. „The New York Times” oraz „USA Today”). Jedynym krajem europejskim gdzie tego typu „piaskowa” reklama funkcjonuje jest Portugalia. Od obecnego sezonu wakacyjnego SandBillboards chce rozpocząć działalność nad polskim morzem.

Tak się zastanawiam czy ta forma reklamy jest w stanie „podbić” polskie plaże. Jedno jest pewne, aby reklama była skuteczna musi trafić do konsumentów, a w przypadku niedostatecznej aury pogodowej, polskie plaże mogą w tym roku świecić pustkami. Jedyny ratunkiem jest wysoki kurs Euro, który zatrzyma naszych rodaków nad Bałtykiem.

Patrząc na reklamy z drugiej strony termometru, okazuje się że są już kreacje reklamowe, które wykorzystują lód (dokładnie taki jaki mamy w zamrażarkach ;-)
Reklama z lodu
Reklama z lodu

0 komentarze :

Prześlij komentarz