Wyjątkowe pomysły na biznes według użytkowników Wix

Podaj dalej
Nowatorskie pomysły mogą być ryzykowne, jednak w dzisiejszym świecie biznesu kreatywność i oryginalność są podstawą sukcesu. Pojawia się wiele szans na biznes online, a coraz więcej osób wpada  na wyjątkowy pomysł, który okazuje się mieć prawdziwy potencjał komercyjny. Unikalna strona www to konieczność! Każdego dnia kreatywni użytkownicy Wix tworzą witryny, aby promować swoje niezwykłe firmy i ich usługi.

Wpis gościnny: Marta Strzyżewska, Wix.

Zebraliśmy 11 przykładów wyjątkowych witryn, które są kwintesencją ducha przedsiębiorczości. Spójrz i zainspiruj się.


SupaNova Mobile DJ >> http://www.supanovadisco.com.au/


Duszę towarzystwa można wynająć. Dzięki grupie mistrzów tańca retro z SupaNova rozkręcisz każdą imprezę. To wspaniałe zajęcie dla miłośników dobrej zabawy, którzy umieją rozweselić towarzystwo.


Adventure People >> http://www.adventurepeople.in/


Ten pomysł z pewnością zainteresuje każdego, kto chce zmienić wycieczkę zagraniczną w ekscytującą przygodę. Firma Adventure People zajmuje się organizowaniem wyjazdów dla osób, które szybko nudzą się podczas zwykłych wycieczek objazdowych. Trudno o ciekawszą pracę etatową.


ReUp Design and Events >> http://www.reupdesignandevents.com/


To pomysł na połączenie zamiłowania do planowania doskonałych uroczystości z ekologią. ReUp to wyjątkowa firma organizująca uroczystości, wyróżniająca się stylowym podejściem do ekologii. Jest to wspaniały przykład powiązania doświadczenia w określonej dziedzinie z wizją, która daje przewagę konkurencyjną na rynku.

Bone Zappetit >> http://www.bonezappetit.com/

Żywność organiczna dla psów? Właściwie dlaczego nie? Firma Bone Zappetit okazuje miłość do psów produkując specjalną linię frykasów dla czworonożnych przyjaciół - w tym psie przysmaki Yoda! Mają znakomity branding oraz wspaniałe produkty, które naprawdę pozwalają im wyróżnić się z tłumu.


Bambino Box >> http://www.bambinobox.com.au/


Każdy lubi prezenty-niespodzianki, czemu więc nie zrobić z tego biznesu? Tym właśnie zajmuje się firma Bambino Box. Przyszłe i świeżo upieczone mamy mogą co miesiąc otrzymywać starannie wybrane produkty wysokiej jakości dla swoich szkrabów. Ta urocza oferta skierowana jest do szczególnej grupy docelowej i, jak widać, ich witryna świetnie to oddaje.


Human Billboard >> http://www.humanbillboard.com.au/


Firma reklamowa Human Billboard przenosi ideę brandingu na wyższy poziom. Sam pomysł nie jest najnowszy, w przeciwieństwie do ich podejścia i oferty. Odwiedź witrynę, żeby poznać szczegóły.


Raval Dreams Appartments >> http://www.ravaldreams.com/


Czy wiesz, że wynajmy wakacyjne to kwitnący rynek? Wytrawni podróżnicy mają dość zatrzymywania się w hotelach i chcą korzystać z uroków wybranego miejsca tak jak jego mieszkańcy. Raval Dreams jest na to świetnym przykładem. Wynajmują cudowne mieszkanie w Barcelonie na krótkie pobyty. To doskonałe źródło dodatkowych dochodów.


Perfect Proposal >> http://www.perfectproposal.co/


Są oświadczyny i oświadczyny. Firma Perfect Proposal zadba o to, żeby twoje były nieodparte. To doskonały przykład dostrzeżenia szansy w powstającej niszy rynkowej i wykorzystania jej.


Starlite Pirate Parties >> http://www.starlitepirateparties.com/


Wyobraź sobie, jak wspaniale byłoby, gdyby w dzieciństwie na twoje przyjęcie urodzinowe wpadł Piotruś Pan lub Spiderman. Firma Starlite Pirate Parties realizuje takie marzenia. Do wyboru są rozmaite postacie i pakiety, na przykład poszukiwanie skarbów z „prawdziwymi” piratami. Ta praca to świetna zabawa!


Shoe Box Photo Restoration >> www.shoeboxphotorestoration.com/


Adam Malin jest projektantem, który wykorzystuje swoje umiejętności odnawiania fotografii, aby pomóc innym w odtworzeniu wspomnień. Zaczęło się od skanowania własnych zdjęć rodzinnych i poprawiania ich w Photoshopie. Tak powstał pomysł na biznes. Obecnie jego firma Shoe Box Photo Restoration zaspokaja potrzeby rosnącego grona klientów.


Urban Hiker SF >> http://www.urbanhikersf.com/


Kto by pomyślał, że na wędrowaniu można zarobić? Alexandra Kenin odważyła się pójść za głosem serca i założyła grupę wycieczkową Urban Hikers SF, której oferta skierowana jest do miłośników wędrówek i miejskiego pejzażu San Francisco. Dzięki tej firmie zapracowane osoby mogą utrzymać formę i spędzić czas na świeżym powietrzu. Na tym krótkim filmie Alexandra opowiada o tym, czego doświadczyła jako właścicielka wyjątkowej firmy.

Przedstawione powyżej przykłady stron to najlepszy dowód na to, że kreatywność i polot mogą się opłacić. Nietypowa strona w Internecie na pewno przyciągnie więcej ciekawskich spojrzeń i odwiedzin. Warto czasami iśc na całość i uwolnić kreatywnego ducha – efekty mogą być pozytywnie zaskakujące! 

5 komentarze :

 1. Świetnie napisany artykuł, a dodatkowo bardzo mi pomocny, dziękuje! Długo szukałem informacji na ten temat!

  Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niektóre pomysły są bardzo nowatorskie jednak obecnie bardzo trudno jest wyjść z nowym, trafionym pomysłem, który nie okaże się za kilka lat totalnym pudłem. Na krótką metę oczywiście można podjąć się takiego ryzyka jednak trzeba liczyć się z szybkim przebranżowieniem a co najważniejsze z byciem bardzo elastycznym. Ale pomysły i artykuł ...klasa

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego takie firmy nie powstają w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 4. To biznes ludzi odważnych którzy nie boją się wyzwań - wydaje się tylko takie osoby odniosą sukces. Na pewno będą dążyły do sukcesu, takich ludzi jest stosunkowo niewiele.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne pomysły na start-upy, oczywiście w innych krajach niestety jest łatwiej, gdyż Państwo wspiera takie inicjatywy, ciekawe czy w Polsce nastąpi kiedyś boom ;)

  OdpowiedzUsuń